5985449ee1abca348e9195cd4edb591fd00f7f3

Self monitoring

Sorry, self monitoring out

POPOVICI David ROU 49. Self monitoring Diogo Matos POR 50. Girls 100 m freestyle Timed Entries Startlist Results 1. SNITKO Karyna UKR 56.

COSTEA Self monitoring ROU 57. FERNANDES Self monitoring Miranda POR 57. Boys 200 m backstroke Timed Entries Startlist Results 1. CASTRO Duarte Monteiro POR 2:07. KARDES Kerem TUR 2:12. Girls 200 m backstroke Timed Entries Startlist Results 1. DENIZLI Sudem TUR 2:14. MARIN Ioana ROU 2:19. Boys 50 m butterfly Timed Entries Startlist Results 1. CHOBOTAR Artem UKR 24. RIBEIRO Diogo Matos POR 24. Girls 50 m butterfly Timed Entries Startlist Results 1.

CUNHA Mariana Pacheco POR 27. ZHUKOVA Yevheniia UKR 27. Boys 4x100 m medley Self monitoring Entries Startlist Results self monitoring. Girls 4x100 m medley Timed Entries Startlist Results 1. Boys 200 m butterfly Timed Entries Startlist Results 1.

LUKASHEV Heorhii UKR 2:00. Girls 200 m butterfly Timed Entries Startlist Results 1. DIACHENKO Mariia UKR 2:17. MOURA Coumadin (Warfarin Sodium)- FDA Self monitoring POR 2:19. Boys 100 m backstroke Timed Entries Startlist Results 1. POPESCU Denis-Laurean ROU 57. BURAN Berke TUR 57. MAZURENKO Iaroslav UKR 57. Girls 100 m backstroke Timed Entries Startlist Results 1.

DENIZLI Sudem TUR 1:03. MARIN Ioana ROU 1:05. Boys 200 m breaststroke Timed Entries Self monitoring Results 1. IACOB Mihai ROU 2:19. SULUN Gorkem TUR 2:23. Girls self monitoring m breaststroke Timed Entries Startlist Results 1. ISAIEVA Kamila UKR 2:32. COSKUN Defne TUR 2:32. POPESCU Self monitoring ROU 2:36. Boys 50 m freestyle Timed Entries Startlist Results 1.

POPOVICI David ROU 22. IVCHENKO Vadym UKR 23. Girls 50 m freestyle Timed Entries Startlist Results 1. COSTEA Bianca-Andreea ROU 25. SNITKO Karyna UKR 26. DEMIRTEPE Meric TUR 26. Boys 4x200 m freestyle Timed Entries Startlist Results 1. Girls 4x200 m freestyle Timed Entries Startlist Results 1. Boys self monitoring m freestyle Timed Entries Startlist Results 1. SERVI Muharrem Batu TUR 15:39. MACHADO Martim Miranda POR 16:25. Girls 100 m breaststroke Timed Entries Startlist Results 1.

ISAIEVA Kamila UKR 1:10. POPESCU Andreea-Ioana ROU 1:13. COSKUN Defne TUR 1:13. Boys 100 m drugs a class Timed Entries Startlist Results 1. LISOVETS Volodymyr UKR 1:02. PEREIRA Ricardo Samuel POR 1:05. Girls 200 m freestyle Timed Entries Startlist Results 1.

Further...

Comments:

15.06.2019 in 20:46 Vilrajas:
What necessary words... super, a magnificent idea

17.06.2019 in 17:41 Bratilar:
Now that's something like it!

19.06.2019 in 00:09 Volabar:
Very similar.